Informacje o firmie

Witam serdecznie na mojej stronie!

Tworzenie biżuterii ze srebra, kamieni, drewna i filcu to moje zamiłowanie, projektowanie z nich niepowtarzalnych kompozycji, daje mi ogromną satysfakcję! Gdy na moich oczach powstaje harmonijna całość, wiem że piękno potrzebuje rąk i myśli, aby mógł zobaczyć je świat.

Projektowanie i tworzenie biżuterii to pasja odkryta niedawno, ale szybko stała się sposobem realizacji siebie, rozwijania wyobraźni i pozwoliła znaleźć spełnienie artystycznej duszy.

W moich kolekcjach odnajdą Państwo m.in. oryginalne kryształy Swarovskiego, kamienie półszlachetne (np. koral, bursztyn, lawę, onyks...), inne minerały, również kolorowy i miękki filc. W galerii znajdą Państwo także zakładkę z biżuterią Decoupage, jest to technika polegająca na naklejaniu wzoru z papieru i pokrycia go kilkoma warstwami lakieru tak, aby wtopił się całkowicie i nie był wyczuwalny przy dotknięciu. Ja ozdabiam drewno, biżuteria jest lekka i ma różne kształty oraz niesamowite wzornictwo.

Na mojej stronie odnajdą Państwo zarówno kolczyki, naszyjniki, jak również bransolety i wisiory. Są również komplety oraz specjalne kolekcje, np. kolekcja ślubna.

Zapraszam i życzę udanych zakupów

Copyright © 2010-2018 by Venus-Art.pl Wszelkie prawa zastrzeżone

Strona jest zgodna z XHTML 1.0 Strict i została zoptymalizowana dla przeglądarek
IE7+, Opera 9+, FireFox 3+, Google Chrome, Safari 4+

Facebook - zobacz profil Venus-art i dołącz do nas